Nekonvenční vánoční jarmark 2017

16.12.2017

Už pravidelně, několik let po sobě pořádá Cooltour Ostrava Nekonvenční vánoční jarmark, který je velikou předvánoční událostí, kde i ti největší opozdilci můžou nakoupit nějaké ty vánoční dárky a ti zodpovědnější, kteří už mají všechno nakoupíno, můžou v klidu nasávat atmošku blížících se Vánoc.

Ze zkušenosti z minulého roku jsem se na tuhle akci letos hrozně moc těšila, protože posledně byla naprosto skvělá. Byla to poslední a asi největší prodejní akce před Vánocemi a já se na ni už dlouho pečlivě připravovala. A možná právě proto, že jsem to tak přemotivovala to nakonec nedopadlo úplně podle mých představ... Ne že by akce nebyla skvělá, byla. Ale já to letos dost zapinkala a zmeškala začátek. Původně jsem myslela, že to sem vůbec nebudu psát a nebudu si sypat popel na hlavu. Ale... Přece jen dlužím omluvu jak pořadatelům, tak i některým z Vás, kteří tam třeba hledali můj stánek a místo něj našli jen bílý papír s mým jménem. Tímto se tedy veřejně omlouvám za svou neschopnost! O:)

Každopádně jsem se přes to všechno nakonec na jarmark dopravila a moc si ho užila! Atmosféra byla opět úžasná, návštěvníci moc příjemní, prodejci jakbysmet. Sama jsem si nakoupila spoustu krásností a prodala desítky náušnic, které, doufám, nejen pod stromečkem udělaly radost! :)

Pokud bude příští rok opět možnost zúčastnit se, bude mi velkým potěšením!