Napsali o mně

Majda Vyvijalová

Studentka

,,Mohla bych se hodiny přehrabovat v těchto něžnostech zalitých v pryskyřici a stejně mě nepřestanou fascinovat. Při tak obrovském výběru bývá dost těžké rozhodnout se, která kombinace kvítka, tvaru a barvy, by se nejlépe hodila ať už mně, nebo mým blízkým. Vtip je v tom, že jednoduše nejde vybrat si špatně, protože ve výsledku všechny náušničky od Aničky zaručeně vzbudí jak radost u obdarovaného, tak i obdiv okolí.''

 Radek Chrobák

Psycholog a cestovatel

,,Tuto referenci píšu jako chlap. A to jako chlap, který se příliš nevyžívá v náušnicích, či jiných dekorativních předmětech. Pravdou však je, že Ančiny výrobky řeší problém, před který je občas postaven každý z nás. Co koupit své přítelkyni/matce/kamarádce/kolegyni...              K narozeninám/Vánocům/svátku/výročí...         A pokud jste v tomto stejné dřevo jako já, ještě vám ráda poradí s výběrem."

Peťka Kučerová

Mamča na plný úvazek

,,Hledáte milý dáreček, potěšení, krásný šperk nebo jen něco pro štěstí? Jste na tom správném místě... Já u Aničky vybírám dárečky už pár let a vždy vyvolají úsměv a radost u obdarovaných. Doporučuji všem, kteří jsou rádi originalní a darují věci s duší a nápadem "

Tvoje jméno

Tvoje povolání/nadání/poslání...

Máš už doma nějaké Kvítí v pryskyřici, nebo máš zkušenost třeba s darováním kvítí někomu blízkému?Napiš o tom něco dole v dotazníku a přispěj tak k šíření rozkvetlých šperků do světa! :)


Chceš se podílet na této stránce?

Pokud máš již s Kvítím v pryskyřici vlastní zkušenost, budu vděčná za Tvou zpětnou vazbu. Máš-li chuť, napiš pár slov, přilož fotku a já Tvůj příspěvek ráda zveřejním!