O mně

           Jmenuji se Anna Cidlíková a pod značkou Ančičak - Kvítí v pryskyřici tvořím už několik let. Studuji v Olomouci na pedagogické fakultě a ve volném čase vyrábím květinové šperky. 

           Začalo to docela nevinně, když mi kamarádka darovala křišťálovou pryskyřici, protože tak nějak tušila, že to bude ideální dárek pro mě. A byl! ☺ Po několika pokusech a omylech vznikly první šperky s lisovaným kvítím a protože se líbily, začala jsem je nabízet nejen svým kamarádkám a známým. Dnes už své šperky dodávám do několika kamenných obchodů a stále se rozrůstám. Snažím se také účastnit nejrůznějších tvořivých trhů a jarmarků a dostat se tak do povědomí širší veřejnosti.

           Celý proces výroby, od samotného sbírání květů a jejich určování, přes lisování, barevné ladění, zalévaní do pryskyřice, tvorbu a popisky visaček až po samotný prodej je převážně na mně a je mým velkým koníčkem.

           Mé výrobky jsou určeny milovnicím přírody a květin, které ocení jedinečnost a originalitu každého kousku. Tak jako na světě nikdy nevykvetou dva stejné květy, tak také každý z mých šperků je zaručeným originálem! ♥